Hizmetlerimiz

General Kimya olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz ile sektörümüze üretici kimliğimizle öncülük yapmakta, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile öne çıkmaktayız.
Ülkemizede yüksek kapasite ile üretim yapan, Ar-Ge departmanları ile sektöre sayısız ürün kazandıran, ürün değil çözüm satan bir anlayışla hizmet vermekteyiz.
General Kimya mühendisleri özgün bakış açılarıyla endüstriyel temizlik için her yeni gün, yeni bir fırsat anlayışıyla ürün ve hizmet geliştirmektedir. Firmamız, değişen dünyaya uyum sağlayan, çevreyi ve insan sağlığını koruma için çözüm odaklı hareket ederek kimyasallardan kaynaklı oluşabilecek sorunları göz ardı etmeme üzerine, müşteri memnuniyetine önem veren, çevre dostu bir anlayışla hareket etmektedir.

Satış ekibimiz, uygulamalı ürün tanıtımları, satış sonrası ürün eğitimleri ve deneyim paylaşımları ile on binden fazla endüstriyel tesiste sorun çözen iş ortağı olmamızda etkin rol oynamaktadır. Satış ile birlikte satış sonrası verdiğimiz hizmetler General Kimya'yı sektörde öncü, çözüm ortaklarımızda vazgeçilmez bir konuma koymaktadır.

Özellikle endüstriyel kimyasallar gibi özel uygulama yöntemi ve deneyimi gerektiren bir alanda, satış sonrası verdiğimiz hizmetler ile mükemmel sonuç almaya yardımcı olmaktayız.
General Kimya Akademi bünyesinde tüm ürünlerimiz için gerekli deneyim ve eğitimleri sağlıyor, çözüm ortaklarımıza sorun çözmede destek oluyoruz. Yaratıcı, güvenilir, gelişim odaklı, kaliteli, müşteri memnuniyetine önem veren misyonumuz ve bu anlayışla bu sektörde örnek bir kuruluş olma vizyonumuzla hareket etmekteyiz ve daha nice işler başaracağız.